محل تبلیغات شما

با توجه به شروع فصل زمستان و سرما در کشورمان و تغییرات آب و هوایی، موضوع محافظت از درب اتوماتیک پارکینگ مسئله بسیار مهمی است. سرمای زمستان می‌تواند موجب یخ‌زدگی و خرابی درب اتوماتیک پارکینگ خانه یا محل کار شما بشود. اما به‌راحتی می‌توانید با به کار بستن نکاتی بسیار آسان و در عین حال مهم از خرابی قطعات مختلف درب اتوماتیک پارکینگ خود جلوگیری کنید و هزینه‌های اضافی ناشی از خرابی یا اختلال در این مورد را صرفه‌جویی کنید.

نکته قابل توجه این است که درب اتوماتیک پارکینگ برای کارکرد درست، ایمن و مطمئن همواره نیاز به نگهداری، مراقبت و تعمیرات دوره‌ای دارد. در واقع چون درب پارکینگ اتوماتیک اغلب سنگین‌ترین و بزرگ‌ترین تجهیزات ورود و خروج به پارکینگ است، تست و عیب‌یابی مکرر و تعمیر و نگهداری آن بسیار مهم است.

آنچه در این نوشتار مطرح خواهد شد، نکاتی مربوط به عیب‌یابی، نگهداری و آموزش مراقبت از درب کرکره‌ای یا درب اتوماتیک پارکینگ در فصل زمستان است.

محافظت از درب اتوماتیک پارکینگ

 

 

 

ادامه مطلب


آذر فلز پایون پارکینگ ,اتوماتیک ,زمستان ,خرابی ,اتوماتیک پارکینگ منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سالن لاغری در غرب تهران اجناس فوق العاده مدل کفش دانلود آهنگ و فیلم , سریال ورزشی ورزشی دانلود فیلم و سریال خارجی ,دانلود زیرنویس فیلم و سریال خارجی مرجع آموزش‌های تخصصی و کاربردی وبسایت علی چرمساز