محل تبلیغات شما

دکوراسیون کف ساختمان های مسی، از آپارتمان ها گرفته تا ویلاها و حتی پنت هاوس های شیک و مجلل، نقش بسزایی در زیبایی نمای داخلی ساختمان دارد. در حال حاضر یکی از انواع متریال که برای کف واحدهای مسی استفاده می شود، پارکت ها هستند. اخیراً نوع جدیدی از پارکت به بازار معرفی شده است که نه تنها در طرح و رنگ، منحصر به فرد و خیره کننده است بلکه می توان آن را با نمای درب ورودی آپارتمان، هماهنگ ساخت.

دکوراسیون کف واحدهای مسی با پارکت هایی با طرح هایی شبیه به امواج دریا، زیباترین انتخاب برای یک طراح دکوراسیون داخلی خواهد بود. پارکت های موجی شکل با تنوع رنگ و هارمونی بافت زمینه، زیباترین متریال برای نصب در کف اتاق نشیمن، سالن پذیرایی، راهروها و ورودی آپارتمان می باشند.

زیباترین نمای دکوراسیون کف آپارتمان ها با استفاده از پارکت های موجب شکل

تصور کنید از درب ورودی ساختمان یا آپارتمان به داخل یک واحد مسی قدم می گذارید؛ پارکت های موجی شکل به گونه ای زیر قدم های شما خودنمایی می کنند که گویی بر روی امواج دریا راه می روید. بازی رنگ و طرح و تأثیرات نورپردازی محیط آپارتمان، ذهن شما به سمت دنیای ماوراء سوق می دهد.

 

ادامه مطلب


آذر فلز پایون پارکت ,آپارتمان ,دکوراسیون ,ورودی ,موجی ,زیباترین ,ورودی آپارتمان ,واحدهای مسی منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه با کالا خدماتی غکس پرسش مهر روزمرگی های لی لی تجهیزات آشپزخانه صنعتی تزپز یازهرای (س) میمه نمایندگی فروش عمده کولرگازی در شیراز وبلاگ شخصی سید سروش سیدی فرد مهرزاد امیرخانی دانلود جدید