محل تبلیغات شما

انواع درب فلزی که در ورودی ساختمان ها، درب حیاط یا درب پارکینگ نصب می شوند، محصولاتی هستند که با کیفیت جهانی در شرکت آذر فلز پایون تولید می شوند. امنیت این محصولات به طور کامل فراهم شده است تا آنجایی که در انتخاب کوچکترین اجزای این درب ها، حساسیت و دقت زیادی به کار رفته است.

رنگ کوره ای،قفل،شیشه، لولاها، دستگیره، طراحی مدل های متنوع روی لنگه های درب، همه و همه در نهایت باکیفیت اجرا شده اند. بدیهی است نصب یکی ازدرب  های فلزی شرکت پایون در محل ورودی ساختمان از هر نظر ایده آل باشد.

علاوه بر مواردی که در فوق ذکر شدند، مسأله ای بسیار مهم در مورد دربهای فلزی وجود دارند که شاید در نگاه اول بسیار کم اهمیت جلوه کند اما همین نکته، سهم گسترده ای در امنیت درب ها به خود اختصاص داده است. این مقوله، استفاده از شیشه رفلکس سکوریت در ساخت درب فلزی در شرکت پایون می باشد.

شاید از خود بپرسید استفاده از شیشه در ساخت درب ورودی ساختمان در حقیقت، هیچ ارتباطی به امنیت ندارد؛ چه بسا شیشه، راه ورود سارقان به داخل ساختمان را ساده تر می کند، پس چرا شرکت پایون ادعا دارد که شیشه رفلکس سکوریت، امنیت محصولات آنها را تضمین نموده است؟ این مطلب در واقع برای رفع اینچنین ابهامات و سردرگمی ها نگاشته شده است و چنانچه تا پایان بحث، ما را همراهی کنید حتماً به این راز بزرگ پی خواهید برد!!

مزایای استفاده از شیشه سکوریت در ساخت انواع درب فلزی پایون

 

 

 

ادامه مطلب

 


آذر فلز پایون پایون ,فلزی ,شیشه ,امنیت ,ساختمان ,شرکت ,شیشه رفلکس ,شرکت پایون ,ورودی ساختمان ,رفلکس سکوریت ,شیشه رفلکس سکوریت منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود رایگان نرم افزار فیلم و کارتون و موزیک اینجا همه چی هست پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان خرید اینترنتی الان بخر تحویل بگیر مسابقات ژنرال ها تلاشگران صلح سبز حسابداری ارومیه همه چی موجوده