محل تبلیغات شما

درب فلزی، یک محصول ساختمانی است که در طرح ها و مدل های متنوع، از جنس های مختلف و توسط تولیدکنندگان و صنایع گوناگون طراحی و به بازار ارائه می شود. درب های فلزی بسته به اینکه چه ابعاد و اندازه ای دارند، از چه مواد اولیه در ساخت آن ها استفاده شده است و نوع کاربری آن ها چیست، قیمت های متفاوتی دارند.

درب های فلزی، مقاوم ترین و متنوع ترین نوع درب های ورودی ساختمان ها هستند. این نوع درب ها برای درب حیاط، درب پارکینگ، ویلاها و آپارتمان ها استفاده می شوند. مهم ترین و اصلی ترین موضوعی که پیرامون این تجهیزات هم برای سازندگان انواع درب ورودی ساختمان و هم برای مصرف کنندگان مطرح می باشد، تأمین امنیت درب ها است. ایمنی درب های فلزی به منزله تأمین ایمنی ساختمان تلقی می گردد.

حتماً می دانید که درب های ورودی ساختمان همواره با تهدید ورود سارقان مواجه بوده اند. طبق یک آمار ارائه شده، تقریباً حدود ۳۴% از درب های ساختمانی که در قسمت جلوی بنا نصب شده اند محل ورود سارقان به شمار می روند؛ برخی از درب ها در مدت زمان کمتر از ۱۰ دقیقه، باز می شوند و سارقان می توانند به داخل ساختمان راه پیدا کنند! درب هایی که از آن ها صحبت می کنیم، شامل انواع دربهای مدل قدیمی و درب ورودی ساختمان هایی است که فاکتورهای امنیت در تولید درب های فلزی را رعایت نمیکنند.

 

 

 

ادامه مطلب


آذر فلز پایون فلزی ,ساختمان ,سارقان ,امنیت ,ورودی ,فاکتورهای امنیت ,ورود سارقان ,ورودی ساختمان منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
infinity فروشگاه معرفی اجناس ارزان تبریز تاتو نرم افزار های رزمی کده سهیل سنقر رادیو کودکانه مشکین چت روم مشگین چت خیاوچت روم خیاوی مشکین گپ چتروم شهرستان مشکین شهر اردبیل چت اردکلوب سبلان چت ساوالان گپ ارزان سرا آموزش تمیزکاری بلوچ ها