محل تبلیغات شما

رنگ ها بر روح و روان افراد بیشترین تاثیر را داشته و با روان آنان بطور مستقیم در ارتباط می باشند و رنگ ها در زندگی افراد به گونه های مختلفی مشاهده می گردند. رنگ ها و ترکیب درست آنان تاثیر بسیاری در دکوراسیون منزل و جذابیت و زیبایی آن دارد، رنگ ها هر کدام در نوبه خود تاثیر روانی ویژه ای بر روی روحیه افراد دارند و برخی از آن ها سبب شادی و ناراحتی افراد شده و در برخی موارد ترکیب چند رنگ، حس خاصی در روحیه فرد به جای می گذارد.

در طراحی دکوراسیون منزل انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها، سقف و سایر اشیای منزل از نظر روانشناسی بسیار حائز اهمیت می باشد و از فاکتورهای مهم

در انتخاب رنگ برای اشیای خانه، زیبایی و تاثیر روانی آن می باشد. هر فرد با توجه به روحیه ای که دارد و شخصیت فردی خود رنگ خاصی را مد نظر داشته و با دقت به پیرامون خود می توان به این مسئله پی برد. دکوراسیون منزل با رنگ های مختلف نیز نشأت گرفته از روحیات فردی بوده و طراح با توجه به خواست طرف اقدام به این کار می نماید.

دکوراسیون فضای داخلی خانه با رنگ آبی که از رنگ های سرد بوده و بیشتر در مواقعی که به تنهایی بصورت طیف و سایه های مختلف استفاده می شود و این رنگ خود در ایجاد محیطی آرام و ایده آل موثر بوده و برای سرویس بهداشتی و اتاق خواب مناسب می باشد.

 

 

 

ادامه مطلب

 


آذر فلز پایون منزل ,افراد ,تاثیر ,بوده ,دکوراسیون ,روحیه ,فضای داخلی ,تاثیر روانی ,دکوراسیون منزل منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
موشی چت چت روم موشی مدیرت رفتار سازمانی بـانـوکـده تفریحات سالم فری فارسی دانلود رایگان جدیدترین سریال های ترکی فلزیاب اهواز مشاوره ایمن سازی ساختمان های تجاری و اداری گرمایش برودت پارس زاگرس چت SERYAL KADE