محل تبلیغات شما

همواره یک کنجکاوی عمیق دررابطه با زندگی افراد مشهور وجود دارد. وقتی آنها در مقابل یک دوربین نیستند چه میکنند؟ کجا زندگی میکنند و سبک زندگیشان چگونه است؟!

خوشبختانه امروزه این بستر فراهم است تا ازسبک زندگی و حتی دکوراسیون داخلی منزل این افراد مشهور باخبر شویم در ادامه به بررسی طراحی و دکوراسیون جدید خانه ناتالی پورتمن می پردازیم.

این خانه توسط بارتون میرز در یک تپه در نزدیکی سانتا باربارا واقع شده است و چهار اتاق خواب ،پنج حمام و یک آشپزخانه خیره کننده دارد.

این منظره از پشت خانه نشان می دهد که در فضای باز، که یک نقطه کانونی بزرگ است. محوطه ای سرسبز با استخری در نقطه اصلی آن فضایی را فراهم میکند تا هرچه بیشتر از اقیانوس و طبیعت اطراف لذت ببرید.

خانه ویلایی جدید ناتالی پورتمن با طراحی خیره کننده در سانتا باربارا

خانه ویلایی جدید ناتالی پورتمن با طراحی خیره کننده در سانتا باربارا

 

دکوراسیون و تمامی وسایل اعم از مبلمان منحصر به فرد است برای مثال به میز جلو مبلی توجه کنید یک قطعه پازل از طراحی لوکس این مجموعه است.

خانه ویلایی جدید ناتالی پورتمن با طراحی خیره کننده در سانتا باربارا

مهمترین ویژگی این مجموعه منظره زیبایی است که به اقیانوس آرام دارد.

 

اما بدون داشتن فضایی برای استراحت با دیدی از اقیانوس این امر امکان پذیر نیست .همان طور که میبینید برای لذت بردن هرچه بیشتر از فضا از صندلی های راحت با دید بر اقیانوس استفاده شده است.ادامه مطلب


آذر فلز پایون اقیانوس ,طراحی ,خانه ,کننده ,دکوراسیون ,خیره ,سانتا باربارا ,خیره کننده ,ناتالی پورتمن ,طراحی خیره ,جدید ناتالی ,جدید ناتالی پورتمن منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شادُ بانشاط مبل استیل موسسه حقوقی مهاجرتی مهاجریار یلدا هانی مگ saberfun,saberfuns,سایت صابر فان,صابر فان,دانلود فیلم و سریال دانلود اهنگ جدید دست نوشته ی ذهن آشفته دانلود رایگان قرص چاقی سینه