محل تبلیغات شما

در گذشته های نه چندان دور، مصالحی نظیر آسفالت، سنگ ها، خاک رس و بلوک های بتنی، گزینه‌هایی بودند که برای سقف سازی ساختمان مورد استفاده قرار می گرفتند. با پیشرفت فناوری و علم مواد به تدریج، مصالح جدیدتر با قابلیت های پیشرفته تر، جایگزین مصالح قبلی شدند. اگر چه استفاده از مصالحی نظیر سیمان و بتن همواره مورد توجه بوده است، در پروژه های سقف سازی در ساختمان های امروزی نیز در کنار سایر مصالح مدرن برای این منظور به کار می رود. در این قسمت با ۹ نوع مختلف مصالح جدید برای ساخت سقف ساختمان های مختلف آشنا می شویم. انتخاب هر یک از این ۹ مصالح با توجه به نیاز ساختمان، نظر مهندسان و شرایط اقلیمی پروژه ساختمانی و همچنین امکانات موجود از نظر بودجه و مصالح امکان پذیر است.

فهرستی از ۹ مصالح مختلف برای سقف سازی ساختمان

پانل ها یا کاشی های خورشیدی

پانل ها یا کاشی های خورشیدی

پانل های خورشیدی شامل قطعات یکپارچه هستند که به ویژه در سال های اخیر مورد استفاده در سقف سازی ساختمان قرار گرفته‌اند. این پانل های خورشیدی قادرند یک کیلو وات انرژی را در هر سطح فوت مربع تولید کنند. استفاده از پانل های خورشیدی برای سقف سازی به ویژه برای ساختمان هایی که در شرایط آب و هوایی با تابش آفتاب فراوان روبرو هستند، بسیار ایده آل است. نصب سقف های آفتابی مجهز به پانل های خورشیدی، کاهش هزینه های انرژی را از طریق به کارگیری انرژی خورشیدی میسر می سازد. پانل های خورشیدی را در سایر تجهیزات نظیر آبگرمکن های خورشیدی نیز مشاهده کرده‌اید.
ادامه مطلب


آذر فلز پایون مصالح ,ساختمان ,سازی ,پانل ,خورشیدی ,استفاده ,سازی ساختمان ,برای ساخت ,مورد استفاده ,مصالحی نظیر منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شرکت فرش نگین سیزان کاشان فروشگاه معرفی اجناس ارزان کامپیوترمیلاد akhbar tecnolozh4 هیواتک ، تخصصی ترین سایت مشاوره رفع مشکلات رایانه و موبایل شهاب فا تُ به مَن منگَنهـ ای دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی DJARK OFFICIAL