محل تبلیغات شما

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بار دیگر با حضور فعال و پرشور صنعتگران و فعالان حوزه ساخت و ساز در شیراز در حال تدارکات برای ایجاد یک فضای رقابت سالم در این حوزه است. این نمایشگاه بین المللی که در تیرماه ۹۸ در شهر شیراز برگزار می شود، یک برنامه وسیع و گسترده برای گردهمایی بیش از صدها شرکت و کارخانه تولیدی در حوزه ساختمان، معماری، مصالح اولیه و صنایع وابسته می باشد.

شرکت آذر فلز پایون به عنوان یک مجموعه تخصصی و فنی در حوزه طراحی و تولید درب ساختمان – درب فلزی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در شیراز شرکت کرده است و قصد دارد جدیدترین و زیباترین درب های فلزی را برای ارائه به صنعت درب ساختمانی در معرض نمایش قرار دهد. فناوری برش لیزری، طراحی بی نظیر درب های فلزی با الهام از طبیعت و اشکال هندسی و به کارگیری نیروهای مجرب و متخصص باعث شده اند محصولات پایون همچون نگینی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بدرخشد. این درب های منحصر به فرد و زیبا را می توانید در سالن حافظ در غرفه G8 در شیراز نظاره گر باشید.

اطلاعات بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته

 

ادامه مطلب


آذر فلز پایون نمایشگاه ,ساختمان ,صنعت ,المللی ,فلزی ,پایون ,صنعت ساختمان ,المللی صنعت ,یکمین نمایشگاه منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروش فلزیاب شیراز مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری با برقراری تماس با شماره 09175334832 جوکستان OnMyOwn مرکز فروش فلزیاب | طلایاب | دفینه اسکریپ انلاین News and Style and Download 105 آژانس مسافرتی آسمان آبی خبر پو ضد باج افزار سازان ایران