محل تبلیغات شما

فناوری ساختمان هوشمند، یک تکنولوژی همه جانبه و بسیار جدید را به دنیای ساخت و ساز معرفی کرده است که در سال های اخیر مورد توجه مهندسان و دانشمندان واقع شده به طوری که در برخی از کشورهای جهان، سرمایه گذاری های ویژه ای را به سمت خود جذب کرده است. ساختمان هوشمند عبارت است از یک ساختمان اداری یا مسی که تمام امور مربوط به کنترل و مسائل زندگی و کار در این ساختمان از طریق سیستم های هوشمند قابل اجرا خواهد بود! حتما! با خواندن این جمله سوالات زیادی در ذهن شما به وجود می آید. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا مهم ترین ویژگی های این فناوری نوین را به شما معرفی کنیم.

فناوری ساختمان هوشمند در خانه هوشمند

در یک خانه هوشمند با کاربری مسی، تمام فرمان ها با استفاده از یک ریموت کنترل انجام می شود! بسیار جذاب است؛ اینطور نیست؟! با اجرای این فناوری هوشمند، امکان کنترل کردن تمام وسایل برقی خانگی از طریق ریموت کنترل و اتصال به خط تلفن همراه به سادگی فراهم شده است. برای اجرای فناوری های هوشمند در خانه های مسی به سیم کشی های اختصاصی در ساختمان نیازی نمی باشد.
ادامه مطلب 


آذر فلز پایون ساختمان ,فناوری ,هوشمند ,کنترل ,تمام ,ریموت کنترل ,فناوری ساختمان منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
https://gharchfarm.com اینجا همه چی هست ویلا لند | اجاره روزانه باغ ویلا در شهریار هر چی که بخوای ایران را سفر کنیم چنل گروپ | معرفی شبکه های اجتماعی صدای مشاور تـرجـمه‌های کیارش دانلود فیلم و انیمیشن و سریال های ایرانی در iran-film193 ویزیت پزشک در منزل