محل تبلیغات شما

فناوری برش لیزری یکی از فرآیندهای صنعتی است که در سال های اخیرا مورد استقبال تعداد زیادی از صنایع و کسب و کارهای حوزه طراحی صنعتی قرار گرفته است. بسیاری از فرآیندهایی که بر پایه برش لیزری عمل می کنند، فواید و کاربردهای مشابهی دارند؛ نقطه تمایز برخی از روش ها با برخی دیگر در نوع فناوری به کار رفته در تجهیزات برش است. یک دستگاه مخصوص برش لیزری بر اساس فرآیندهای چند مرحله ای کار می کند. این نوع دستگاه ها دقیقاً همان مدل هایی هستند که بسیاری از صنایع فلزی به دنبال آن هستند.

با استفاده از این فناوری، دروازه ای جدید به دنیای طراحی صنعتی گشوده می شود که می تواند طرح ها و نقش های منحصر به فردی را به صنعت معرفی کند. نمونه بارز فناوری اختصاصی برش لیزری را می توان در مدل های درب ساختمانی با مدل های خیره کننده در شرکت آذر فلز پایون مشاهده نمود. برای آشنایی با این فناوری از شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

فناوری برش لیزری در صنایع فلزی

 

 

ادامه مطلب


آذر فلز پایون فناوری ,لیزری ,صنعتی ,طراحی صنعتی منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
معرفی تولیدی ها و عمده فروشان پوشاک (لباس) تجهیزات پزشکی بوعلی قاین انجام پروژه های برنامه نویسی دانلود آهنگ جدید ????به دنبال آرامش???? DIGIKALA کارآفرینی،طرح توجیهی فروش تجهیزات آشپزخانه فیدار فصــــــــــــــــــــــــل ســـــــــرد من هنوز زنده ام