محل تبلیغات شما

فنگ شویی یک روش باستانی برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمان های مسی، تجاری و … می باشد تا بهترین تاثیر را بر سلامتی، موفقیت، شادی، هماهنگی و بطور کلی انرژی مثبت و انرژی حیاتی داشته باشد.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن اگر به روش اصول فنگ شویی باشد؛ باعث احساس خوشایند و صمیمانه در شما می شود و اتاق نشیمن از مهمترین قسمت های خانه بوده که در اغلب موارد دکوراسیون آن صمیمانه و راحت تعبیه می شود.

اصول فنگ شویی برای طراحی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن بخشی از خانه است که بیشتر افراد منزل وقت خود را در آنجا و با همدیگر سپری می کنند و اتاق نشیمن متشکل از تلویزیون، میز و مبلمان راحتی بوده که نحوه چیدمان آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

برای طراحی منحصر به فرد اتاق نشیمن تان تنها باید از اصول فنگ شویی استفاده نمایید، تا انرژی مثبت در آن موج بزند. اتاق نشیمن بیشتر با راحتی شناخته می شود و نباید آن را با وسایل ریز و درشت اضافی شلوغ کرد، از رنگ های ملایم و خنثی برای اتاق نشیمن استفاده کرده و طراحی آن را به سبک مینیمال اجرا کنید.ادامه مطلب


آذر فلز پایون اتاق ,نشیمن ,شویی ,طراحی ,اصول ,دکوراسیون ,اتاق نشیمن ,برای طراحی ,انرژی مثبت منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تبادل لينک سه طرفه و هوشمند ستوده 3 سریع تر بازی کن مد و زیبایی دانلود کلیپ جدید اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تنکابن لوکس گراف | طراحی گرافیک اطلاعاتی درمورد زیورآلات