محل تبلیغات شما

جوشکاری درب فلزی یک فرایند صنعتی است که از حوزه طراحی و تولید انواع مدل درب های فلزی خارج نمی‌شود. فرایند جوشکاری به عملیاتی گفته می شود که سطح فلز در اثر انرژی فوق‌العاده بالا، ناشی از جریان برق، ذوب می شود؛ سپس دو قطعه مورد نظر فلزی در محل مشخص شده به یکدیگر متصل می شوند. فرآیند جوشکاری از طریق الکترودها و دستگاه جوش انجام می گیرد؛ بنابراین تمام عواملی که به نوعی با تجهیزات جوشکاری درب فلزی در ارتباط هستند، ایمنی جوشکاری، ایمنی فرد جوشکار و در نهایت، کیفیت درب های فلزی را تحت تاثیر قرار می دهند. برای پرداختن به اصول و قواعد جوشکاری درب های فلزی، این مسئله را از دو دیدگاه می‌توان مورد بررسی قرار داد.

در نگاه اول جوشکاری درب فلزی، از نظر تامین لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای جوشکاری و همچنین فراهم کردن ملزومات کامل حفاظت فردی و ایمنی محیط کار اهمیت دارد. از منظر دیگر، جوشکاری درب های فلزی از لحاظ آماده سازی سطح برای عملیات جوشکاری از ابتدا تا انتها حائز اهمیت می باشد. مجموعه این عوامل، تولید محصولات با دوام، زیبا و مرغوب خواهد بود. قطعاً شما هم به عنوان مشتری، تمایل ندارید دربی را خریداری کنید که جوشکاری قطعات تزئینی یا چهارچوب ها با ظاهری نامطلوب انجام شده باشد. بازرسی جوشکاری در مرحله آخر به همین منظور در صنایع تولید درب فلزی در نظر گرفته شده است.

فرآیند جوش نقطه ای برای درب فلزی

فرآیند جوش نقطه ای برای درب فلزی

همانطور که می دانید انواع درب آهنی از پانل های یکپارچه فولادی ساخته می شوند. ورقه های فولادی با دوام و استحکام فوق‌العاده بالا، با ضخامت معین، بهترین مواد اولیه برای درب های آهنی، درب پارکینگ، درب آپارتمان و نظایر اینها هستند. به دلیل اینکه فولاد گالوانیزه یا فولاد معمولی تحت حرارت فوق العاده بالا در کارخانه شکل گرفته است، در نتیجه، درب های فلزی که توسط این پانل های فولادی ساخته می شوند از مقاومت فوق العاده بالایی برخوردار هستند.
ادامه مطلب 


آذر فلز پایون جوشکاری ,فلزی ,ایمنی ,فولادی ,فرآیند ,مورد ,فولادی ساخته ,فرآیند جوشکاری ,فوق‌العاده بالا، منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
decoration2020 بالشت خواب اخبار مشاوره کنترل وضعیت پمپ ها و مخازن آتش نشانی گرمایش برودت پارس دو سوته خرید کن تحویل بگیر سکوت خوب موسسه آموزشی-تخصصی سکوی ریاضی پرتال سلامت اشتهارد بخش بدنسازی IRBetnews